Soltész + Soltész Kft. logó
Állás, állásajánlatok, állásajánlataink

Állásajánlataink (2021.03.01.) Cool

1 fő TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ (BAZ, Szabolcs-Szatmár, Hajdú-Bihar megye )
1 fő TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ (Vas, Zala, Veszprém megye)
1 fő TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ (Budapest és környéke)

TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ

Elvárások:

Elsősorban helyi lakhely, ahonnan a környező cégek a leggazdaságosabban látogathatóak. (Tárgyalópartnerek pl.: erőművi főmérnök, vegyi üzem karbantartási vezetője)

Jó kapcsolatépítő-képesség, szervezőkészség valamint műszaki végzettség szükséges - technikus (gépészeti vonalon), több éves üzletkötői gyakorlat előny (de minimum 1 éves gyakorlat kell)

  • műszaki végzettség, gépész szakirányon
  • meglévő kapcsolatrendszer ipari szektorban (ellenőrizhető), olajipari előny
  • több éves ipari területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • német és / vagy angol nyelvtudás előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Feladatai:

  • a meglévő vevőkör látogatása
  • új vevők szerzése
  • termékbemutatók, rendezvények szervezése
  • a munkavégzéshez szükséges adminisztráció önálló elvégzése

Amit nyújtani tudunk:

  • kiemelkedő, forgalomarányos fizetés
  • alapos szakmai betanítás budapesti telephelyünkön
  • gépkocsi, számítógép, telefon

Munkakör bemutatása:

A területen található kiemelt, meglévő nagy ügyfelek kezelése a senior területi üzletkötők feladata. E mellett keressük az új lehetőségeket, elsősorban ipari partnereket, akik a prémium kategóriájú szerelvényeinket, tömítéseinket, szűrőinket, kompenzátorainkat értékesíti. A leendő kolléga feladata ezen cégek felkutatása, a kapcsolat kiépítése és sikeres üzletek megszerzése. Ezen folyamat lekövetése, és napi riportok készítése.

Jelentkezéseket a allas@soltesz.hu email-címére kérjük, részletes önéletrajz és az eddigi tevékenységek leírásával. Kérjük, adja meg a jövedelem elképzelését is.

Minden jog fenntartva! © 2020 Soltész + Soltész Képviseleti és Kereskedelmi Kft. 1225 Budapest Bányalég utca 48. Tel: +36-1-227-4945; Fax: +36-1-227-3268 E-mail: Küld!